Free Music

Agenda

2017

16 de desembre:

  • SPIFFHAUS

  • WAPISIMO

  • SÏTRÂMÂ

    El Pumarejo (C/Gomis 42, Barcelona)
    19:00 – 5€

Spiffhaus; Sïtrâmâ; Wapisimo; Bestiar Universal; Bestiar Netlabel; El Pumarejo de Barcelona

 

4 de novembre:

  • ÉTANT

  • MAAMUT

  • WAKING AT DUST

    New Underground (C/de l’aviació 5, Barcelona)
    18:30 – 5€

Waking at dusk; Étant; Maamut; Bestiar Netlabel; Bestiar Universal

 

15 de juliol

  • VAGA-LUME

  • BILGRASKI

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – Gratuït

Vaga-Lume; Bilgraski; Bestiar Netlabel; Bestiar Universal; CC La Bòbila; Estiu Jove L'H

 

18 de juny:

  • CIVILES

  • DOS PIEDRAS

  • WAPISIMO

    El Pumarejo (C/Gomis 42, Barcelona)
    18:00 – 5€

Dos Piedras; Civiles; Wapísimo; Bestiar Universal; Bestiar Netlabel; El Pumarejo de Barcelona

 

10 de juny

  • CASA DAS FERAS

  • KNOCKEDOORS

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – Gratuït

Casa das Feras; Knockedoors; Bestiar Universal; Bestiar Netlabel

 

4 de maig:

  • GOLÍAT

  • YOUR GRACE

    El Pumarejo (C/Gomis 42, Barcelona)
    20:00 – 5€

 

8 d’abril:

  • TILDE

  • CATÁSTROFE CLUB

    New Underground (C/de l’aviació 5, Barcelona)
    19:00 – 5€

 

2 de febrer:

  • LA MARAVILLOSA CABEZA PARLANTE

  • WOLF SAXON

  • CANCIONES DE NADIE

    El Pumarejo (C/Gomis 42, Barcelona)
    19:45 – 5€

Wolf Saxon; La Maravillosa Cabeza Parlante; Canciones de Nadie; Bestiar Netlabel; Salas de Ensayo La Universal; El Pumarejo;Bestiar Universal

 

2016

17 de desembre:

  • K-SOVIET

  • RAVALES

  • ZERSCHELLT

    El Pumarejo (C/Gomis 42, Barcelona)
    19:00 – 5€

Zerschellt; K-Soviet; Ravales; Bestiar Netlabel; El Pumarejo de Barcelona

 

2 de desembre:

  • JAVIER COLIS

  • CATÁSTROFE CLUB

    El Pumarejo (C/Gomis 42, Barcelona)
    20:00 – 5€

Bestiar Netlabel presenta: Javier Colis + Catástrofe Club

 

9 d’octubre:

  • VIVA BAZOOKA

  • WANN

  • BILGRASKI

    El Pumarejo (C/Gomis 42, Barcelona)
    19:00 – 5€

Bestiar Netlabel presenta: Wann , Viva Bazooka , Bilgraski

 

18 de setembre

  • PRIMO GABBIANO

  • JUNE OR JULY

    Nau Bostik (C/Ferran Turné 1-11, Barcelona)
    12:00 – 5€

Primo Gabbiano + June or July

 

15 de juliol

  • CAPTAINS OF SEA & WAR

  • 9M LIED

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – Gratuït

Captains of Sea and War + 9mLied

 

17 de juny

  • RETIRADA!

  • BOLGA

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – Gratuït

Terrat copia

 

5 de juny

  • CASA DAS FERAS

  • THE BLUES PRISONERS

    Nau Bostik (C/Ferran Turné 1-11, Barcelona)
    12:00 – 5€

Cartel_uni_groc_definitiu

 

3 d’abril

  • ANACARDOS LATA

  • CÉSPED DE VERDAD

  • PERRO GRANDE

    Freedonia (C/Lleialtat 6, Barcelona)
    20:00 – 5€

PERRO GRANDE

 

11 de març

    • HÄXAN

CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
20:00 – 3€

804719_1676254495987797_70323898_n

 

4 de març

  • CLAVÍCULA

  • RETIRADA!

    Kfè Olé (C/Enric Prat de la Riba 160,

    L’Hospitalet de Llobregat)
    22:00 – Gratuït

CLAVICULA I RETIRADA copia

 

26 de febrer

  • LIVIANA MAURETTI

  • LAURA GUSTEMS

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – 5€

lmlg2.psd2 copia

 

2015

18 de desembre

  • SCREAMING PERROS

  • WAZOWSKY

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – 5€

Bestiar 18-12

 

27 de novembre

  • TWIN RAPTORS

  • VOL MENOR

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – 5€

twin raptors vol menor copia2

 

17 d’octubre

  • AVECREM

  • VIETNAM

  • CÉSPED DE VERDAD

    Ceferino (C/Pamplona 88, Bcn)
    21:30 – 5€

avecrem+cesped.. copiaweb

 

16 d’octubre

  • COET

  • NAVRATILOVA

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – 5€

2-CoetNavratilova-15 copia

 

3 d’octubre

  • EL TERCER SEMESTRE

  • VOLANS

    Nau Bostik (C/Ferran Turné 1-11, Barcelona)
    19:30 – 5€

Volans i El Tercer Semestre

 

24 de juliol

  • VAGA-LUME

  • EUROPE FUNKY BUDDHAS

    Nau Bostik (C/Ferran Turné 1-11, Barcelona)
    20:00 – 5€

bostik copia

 

17 de juliol

  • WOLF SAXON

  • LA MARAVILLOSA CABEZA PARLANTE

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – 5€

Bestiar July 17 a3

 

26 de juny

  • THE FOXHOLES

  • LA MARAVILLOSA CABEZA PARLANTE

    Sala Circus (C/Parcers 9, Cerdanyola del Vallès)
    23:00 – 4€

2015-06-26

 

18 d’abril

  • VOLANS

  • ANNALOGIK

    CC La Bòbila (Pl. de La Bòbila 1, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – 5€

la bobila 18-4 copia2

 

2 d’abril

  • THE ROOM

  • 9M LIED

    New Underground (C/de l’Aviació 5, Bcn)
    21:30 – 5€

11076229_835511133208372_1442256805_n

 

31 de març

  • LA PARADE

  • N.I.T.

    Ceferino (C/Pampolona 88, Bcn)
    21:00 – 5€

Ceferino 31-3 copia

 

28 de març

  • MAAMUT

  • VOLANS

    Konvent de Cal Rosal (Berguedà)
    A partir de les 12:00 – 20€ amb dinar

ARROSSADAT copia

 

2014

27 de desembre

  • SCHIZOPHRENIC SPACERS

  • NANDO CABALLERO

  • SPIFFhAUS!

  • TWIN RAPTORS

  • WOLF SAXON

  • COET

  • TABIQUE PROJECT

    Salamandra 2 (Av. Carrilet 301, L’Hospitalet de Llobregat)
    20:00 – 5€

Música pel cor-1 copia

 

24 d’octubre

  • WANN

  • AVECREM

    Ceferino (C/Pamplona 88, Bcn)
    21:00 – 3€

div 24

 

11 d’octubre:

  • MAAMUT

  • RUSSIAN TITS

  • ZERSCHELLT

    Espai 30 / Nau Ivanow (C/Hondures 30, Bcn)
    20:00 – 5€

Cartell 11-12

 

9 de maig:

  • CRÓ!

    Espai 30 / Nau Ivanow (C/Hondures 30, Bcn)
    20:00 – 5€

cro nau ivanow2 copia

 

2013

23 de novembre:

  • WOLF SAXON & THE TWIN RAPTORS 

  • LA MARAVILLOSA CABEZA PARLANTE 

  • CIGÜEÑA 

  • THE FOXHOLES

    Kasal de Joves de Roquetes (C/Vidal i Guasch 16, Bcn)
    19:15 – 5€

5

 

26 de gener:

  • PERWERTHER’S ORIGINAL 

  • WAZOWSKY 

  • SISU COROMINA

    Kasal de Joves de Roquetes (C/Vidal i Guasch 16, Bcn)
    20:30 – 5€

cartell

 

2012

16 d’agost:

  • CRÓ! 

  • ASTRALIA

    Underground (C/La Granada del Penedés 19-21, Bcn)
    21:30 hrs – Gratuït

cro cartel

 

28 d’abril:

  • SPIFFhAUS! 

  • LA MARAVILLOSA CABEZA PARLANTE 

  • KINOPLATZ

    El Bulevard (Av. Barcelona 83-85, Sant Joan Despí)
    23:00 hrs. – Gratuït

cartel kinoplatz bestiar fest_ok

 

2011

15 d’octubre:

  • CLAVÍCULA 

  • THE FOXHOLES 

  • ENFERMO

    Puerto Hurrako Sisters (C/Taulat 76, Bcn)
    22:00 hrs. – 5€

cartell2